Titles you rated
It's All Gone Pete TongRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
GeochilmaruRated ★ 2.0
BeowulfRated ★ 2.0
DaredevilRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Four MinutesRated ★ 3.0
PinaRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0