Titles you rated
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 4.5- Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Odd Family 11Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0