Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
UntraceableRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5