Titles you rated
The LobsterRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5