Titles you rated
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- DamoRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0