Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
Don't Say a WordRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 0.5
MalenaRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
The FabelmansRated ★ 2.5
From Up on Poppy HillRated ★ 0.5
CopycatRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Hotel Transylvania: TransformaniaRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5