Titles you rated
The FakeRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 3.0