Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.0
PadakRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The FatherRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.0