Titles you rated
Angel EyesRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5