Movies
Ratings
101
AwakeningsRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0