Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
A Fortunate ManRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0