Series
Ratings
13
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5