Movies
Ratings
96
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0