Titles you rated
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
Ash vs Evil DeadRated ★ 3.5
PreacherRated ★ 3.5
Preacher Season 2Rated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5