Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5