Series
Ratings
48
LegionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0