Titles you rated
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
DororoRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0