Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5
Summer GhostRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
The MoonRated ★ 2.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5