Series
Ratings
82
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
VTuber Legend: How I Went Viral After Forgetting to Turn Off My StreamRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 5.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.5
In/SpectreRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.5
Chio's School RoadRated ★ 3.5