Series
Ratings
13
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0