Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
BearsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
English VinglishRated ★ 3.5