Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0