Movies
Ratings
78
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
I OriginsRated ★ 4.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0