Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Only the Dead See The End of WarRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5