Movies
Ratings
367
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
ShameRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0