Titles you rated
- The Path to GloryRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
On AirRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
SignRated ★ 2.5