Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- Holy PunchRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Rebel Moon - Part Two: The ScargiverRated ★ 4.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.5