Series
Ratings
129
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Man vs. WildRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- YG Future Strategy OfficeRated ★ 0.5