Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0