Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.5
Look Who's BackRated ★ 3.5
The InfiltratorRated ★ 3.0
The Magnificent NineRated ★ 4.0
Enter NowhereRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Thermae Romae IIRated ★ 3.5
Thermae RomaeRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5