Series
Ratings
45
Running ManRated ★ 5.0
Busted! Season 1Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 5.0
MomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
MomRated ★ 5.0
MomRated ★ 5.0
iZombieRated ★ 5.0
iZombieRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
MomRated ★ 5.0