Movies
Ratings
58
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0