Titles you rated
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0