Titles you rated
Kinky BootsRated ★ 4.5- Tour de ForceRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5