Movies
Ratings
896
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5