Movies
Ratings
483
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.0
LuckRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Till We Meet AgainRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5