Series
Ratings
51
Sex EducationRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
MashleRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5