Movies
Ratings
168
PauletteRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Perfect SenseRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0