Titles you rated
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
Detective HoleRated ★ 4.5
Run AwayRated ★ 3.5
Cross Season 2Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
UnfamiliarRated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 5.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
SynanthropeRated ★ 4.0
His & HersRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
C.B. Strike: The Ink Black HeartRated ★ 3.5
Strike: Troubled BloodRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
The Better SisterRated ★ 3.5
True Detective: Night CountryRated ★ 4.5
From Season 1Rated ★ 3.5