Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0