Movies
Ratings
265
6 UndergroundRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 1.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 0.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
xXxRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 2.5