Movies
Ratings
188
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5