Movies
Ratings
431
A Star Is BornRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0