Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0