Movies
Ratings
317
The Terror LiveRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 5.0
Master KIMsRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 5.0
DevilRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0