Movies
Ratings
572
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 4.5
AmundsenRated ★ 5.0
The Perfume of YvonneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0