Titles you rated
Sea FogRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.0
Mile 22Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0