Movies
Ratings
785
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
SpreeRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
BloodshotRated ★ 3.0
Call BoyRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.5