Series
Ratings
48
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
DevsRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 2.5
Escape at DannemoraRated ★ 3.5
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0