Movies
Ratings
32
EscapeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0